Kontakt oss

ABYSS hovedkontor

Dalegata 71
6516 Kristiansund N

Abyss Region Vest

Stoltenberggata 1
5527 Haugesund

Kontaktpersoner


Øystein Kjønhaug

Daglig Leder

ok@abyss.no

99567525

Torbjørn Mikkelsen

Salg- og Markedssjef

torbjorn.mikkelsen@abyss.no

95467567

Anders Husby

Operasjonssjef Havbruk

anders.husby@abyss.no

47757115

Rune Sundsbø

Operasjonssjef Dykk & Entreprenør

Rune.sundsbo@abyss.no

48153888

Åge Lyster

Operasjonsleder region Midt

age.lyster@abyss.no

40292025

Andreas Eide

Operasjonsleder region Vest

Andreas.eide@abyss.no

98436948

Mathias Sjøberg

Operasjonsleder Dykk

mathias.sjoberg@abyss.no

48152288

Bjarne Ytrøy

HMSK Leder

bjarne.ytroy@abyss.no

47344416

Jane Wiik

Mannskapskoordinator

jane.wiik@abyss.no

90576118

Stephen Merricks

Teknisk Ansvarlig

stephen.merricks@abyss.no

94255755

Andreas Bakken

ROV/Stealth Manager

Andreas.bakken@abyss.no

90651387

Victor Jensen

Administrerende direktør – Abyss Group

victor.jensen@abyss.no

93255454

Arnt Mundal

CFO / Økonomisjef – Abyss Group

arnt.mundal@abyss.no

41232138

Bente Ulseth

HR Leder – Abyss Group

bente.ulseth@abyss.no

97596744

Rachel Neergaard

Regnskapsleder – Abyss Group

rachel.neergaard@abyss.no

93606300

Utviklet av Idium en del av 1881